pondelok 4. júna 2012

Tarantino inspirations


On Friday, we were invited to a B-day party in Quentin Tarantino style, organised by our lovely friend Beatka... :)** Tarantino has a lot of great movies but choose one character and then create a costume seemed a little bit complicated so I decided to make tematic t-shirts at home. It is absolutely not difficult, everything you need is a simple t-shirt and an iron-on paper, which you can buy through the Internet and it is very cheap. ;) Print on this paper your picture or a photo, put it on the t-shirt, then you need baking paper or tracing-paper (but I had a bad experience with a tracing-paper), iron it for 2 minutes and voilá! The original t-shirt is here! :)
Tomas chose Quentin with a gun in the front and funny Brad Pitt from the movie Inglorious Basterds on his back. My concept was a little bit pop-art. :) In my front, there was Diane Kruger from the Inglorious Basterds and on my back, there were Vincent Vega and Jules Winnfield... So I hope you like them! :)
Party was great as all the Beatkas' parties! :) Thank you Bea! :)*

V piatok sme boli na Bíí-day party našej peknej kamarátky Beatky v štýle Quentin Tarantino... :) Tarantino má veľa skvelých filmov, no vybrať jeden charakter a potom vytvoriť kostým sa mi zdalo byť trochu komplikované, preto som sa rozhodla vyrobiť si doma tričká s autentickým motívom. :) Nie je to vôbec zložité, potrebuješ len jednoduché tričko a nažehľovací papier, ktorý sa dá kúpiť cez internet a nie je vôbec drahý. ;) Vytlač si na tento papier obrázok alebo fotografiu, polož na tričko, na to ešte potrebuješ pauzovací papier alebo papier na pečenie (ja osobne mám s pauzákom zlé skúsenosti), žehli asi dve minútky a voilá! Originálne tričko je na svete! :)
Tomáš si vybral dopredu Quentina s pištoľou a na chrbáte mal smiešneho Brada Pitta z filmu Inglorious Basterds. Ja som to poňala tak trochu pop-artovo. :) Vpredu bola Diana Kruger taktiež z Bastardov a vzadu mierili pištoľami Vincent Vega a Jules Winnfield z Pulp Fiction... Tak snáď sa vám páčia! :)
Párty bola skvelá ako všetky Beatkine párty! :) Ďakujeme Bea! :)*

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára